Hizmetlerimiz


Ağır nakliyat sektörü, nakliyat ve ulaştırma konusunda en çok bilgi ve uzmanlığa ihtiyaç duyulan alanlar birtanesidir.
Bu sebeple ağır nakliyat sektörü büyük önem taşımaktadır. Çünkü ağır nakliyat sektöründe yapılan hatalar çok büyük maddi ve manevi kayıplara hatta can kaybına bile yol açmaktadır.
Ağır nakliyat işinin verildiği firma, devlet tarafından verilmiş yetki belgesine sahip olmak zorundadır.
Ağır nakliyatı yapacak olan firma araç ve ekipman açısında yeterli donanıma sahip olmalıdır.
Nakliyatı yapan kurumun alanında uzman personele sahip olması gerekmektedir.

Paşaköylü Nakliyat firmalara ağır ve hacimli yüklerin taşınması noktasında çok yüksek maliyetlere katlanılmadan hizmet alınmasını sağlayan bir taşımacılık türüdür.
Ülkemizde, gelişmiş batı dünyasının temel taşıma modellerinden en önemlisi olan demiryolu taşımacılığı konusunda da demiryolu taşımacığı firmaları'nın başında gelmekte ve natif taşımacılık hizmeti sunmaktadır.
güvenilir olması, insana bağımlılığın ve dolayısıyla hata riskinin asgariye indirilmiş olması, rekabetçi maliyetler oluşturulabilmesi, güzergah üzerindeki avantajları ve çevre dostu bir çözüm oluşturması itibarıyla son dönemlerde artarak ilgi gören bir taşıma modelidir. Ağır yük Taşımacılığı sektöründe kendimize duyduğumuz güven ve siz müşterilemizin hayal ettiği taşıma projelerini evinizin güven ortamında huzurlu bir şekilde sunmayı istiyoruz. Taşıma işlemi yapılacak yerin ücretsiz keşfini yapmak için gelecek olan uzman nakliyat ekibimiz taşınacak cihazların kapasitesini ve araçları belirledikten sonra taşıma ücretini belirler ve sunar. Sigortalı nakliye.

Paylaş